wtorek, 7 lipca 2015

Metryczka

Czas na metryczkę którą zaproponowała hubka38. Świetny pomysł, aby lepiej poznać upodobania blogowych koleżanek.

1.Nick/imię
 Magdalena Krasuska
2.Co najchętniej przygarnęłabyś? Jakie techniki podziwiasz?                                                          Wszystkie techniki rękodzielnicze bardzo mnie fascynują. Podziwiam te w których próbowałam sił i mi nie wychodzą (sutasz i decoupage), oraz te z którymi jeszcze nie miałam do czynienia (filc, frywolitka), ale bardzo doceniam też te które przeszły przez moje palce (quilling, haft krzyżykowy, sznury koralikowo-szydełkowe), bo wiem ile pracy trzeba w nie włożyć. Chętnie przygarnęłabym wszystko stworzone własnoręcznie, ale najbardziej decoupage, sutasz i wszystko co zrobione metodą scrapbookingu.
3.Jakie techniki wykorzystujesz w swoich pracach? W czym jesteś najlepsza?
Przez moje palce przewijają się różne techniki w zależności od potrzeby duszy, ale ukochane są nadal krzyżyki, szczególnie wszelkie obrazy (choć coraz bardziej nabieram chęci na małe przedmioty).
4.Trzy ulubione kolory to ...   zieleń, brąz i turkus.
5.Kolory których nie noszę/nie lubię... nie mam kolorów, których zupełnie unikam, ale nie przepadam za pstrokatymi i rażącymi, wolę stonowane odcienie.
6.Czy lubisz dostawać przydasie? Jeśli tak, to jakie? 
Przydasie uwielbiam. Najbardziej cieszą mnie te wykorzystywane w hafcie krzyżykowym (mulina, kanwa, igiełki, tamborki itp.), ale wszelkie skarby chętnie przygarniam, bo wymagają wtedy ode mnie kreatywności, aby nadać im sens.
7.Czy nosisz biżuterię? Jeśli tak, jaką? 
Rzadko zakładam jakieś ozdoby, a jeśli już to jest to wszelka maleńka biżuteria. Bardzo cieszą mnie małe, skromne przedmioty. Takie staram się czasami zakładać.
8.Czy masz jakiś ulubiony motyw,który przewija się np. w Twoim mieszkaniu, ubiorach? 
Nie mam konkretnego ulubionego stylu, ale bardziej pasują mi romantyczne i nostalgiczne rzeczy niż awangarda i nowoczesność.
9.Kawa czy herbata (jeśli tak, co lubisz a czego nie)
Stanowczo herbata pod wszelką postacią (zielona, biała, owocowa, zimna, ciepła, liściasta, expresowa, po prostu każda).
10. Ze słodyczy to ja najbardziej...
Oj. Tu byłaby długa lista, bardzo długa.Uwielbiam wszystko oprócz anyżowych cukierków.
11.Czy ucieszyłaby Cię książka w paczce wymiankowej? Jeśli tak, jaki gatunek?
Bardzo by mnie ucieszyła, szczególnie taka z duszą (czyt: czytana wielokrotnie przez innych, nie nowa). Ulubiony gatunek: kryminał.
12. Czy ucieszyłby Cię kosmetyk? Jeśli tak to jaki?
Kosmetyki lubię kupować sama, ale mydełka ozdobne bardzo by mnie ucieszyły.
13.Chciałam jeszcze dodać
Przez długi okres mojego życia nie lubiłam dostawać prezentów, ale bardzo lubiłam je robić. Całe szczęście życie nauczyło mnie tej dla mnie trudnej sztuki  i teraz działa to w dwie strony. Ogromną radość przynosi mi tworzenie dla innych oraz otrzymywanie upominków, a szczególnie niespodzianek.

 Zapraszam do wypełnienia metryczki

1 komentarz:

  1. Dziękuję za udział- i kolejna fajna osóbka do dodania. Buziam!

    OdpowiedzUsuń